Вікторія Спащенко – тренерка, коучиня, фасилітаторка, модераторка, тренерка-консультантка з питань міжкультурної взаємодії, практикиня Рішення-Орієнтованого підходу, спікерка, авторка книг «Як вирішувати проблеми, не обговорюючи їх. Рішення-Орієнтований підхід для менеджерів і не тільки» та «WOwW-школа. Працюємо з тим, що працює. Рішення-Орієнтований підхід для вчителів, батьків і не тільки».

Сфера особливого інтересу та експертизи:

  • зміни у Рішення-Орієнтований спосіб
    • ефективні міжкультурні комунікації та управління мультикультурними командами.


Коучиня, тренерка й фасилітаторка:
Більше 25 років я співпрацюю з керівниками вищої та середньої ланки та їхніми командами, допомагаючи їм планувати бажані зміни та ухвалювати ефективні рішення для просування до визначених цілей. Мої фасилітаційні та коучингові сесії розроблені за методикою навчання через рефлексію і власний досвід й мотивують учасників та організації до усвідомлення й розвитку своїх талантів, щоб успішно працювати на місцевому та глобальному ринках, керувати позитивними змінами, нарощувати потенціал, використовувати переваги культурного розмаїття та досягати амбітних результатів на роботі та в житті.


Менеджерка:
Я – професійна менеджерка з більш ніж 20-річним досвідом роботи, в тому числі на керівних посадах в бізнес-компаніях, неурядовій організації й Британському урядовому міністерстві з питань міжнародного розвитку.

Працювала у сфері міжнародної торгівлі, державної та комерційної освіти, громадського харчування, міжнародного розвитку, юридичних послуг, хімічної промисловості.

В різні періоди обіймала посади PR-менеджерки та PR- директорки, директорки з розвитку, менеджерки проектів, директорки з питань міжнародних зв'язків та директорки з питань сталого розвитку.

У 2004 році здобула ступінь МВА IBR, інституту бізнес-відносин (Німеччина). З 2004 по 2011 рік співпрацювала з IBR, проводячи тьюторинги та тренінги з ряду предметів, включаючи міжнародну торгівлю й бізнес-відносини, менеджмент проектів, комунікацію та міжкультурні відносини.


Інтеркультуралістка й експертка з міжкультурних компетенцій:
Коучиня, тренерка й фасилітаторка програм з розвитку міжкультурних компетенцій, співпрацюю з провідними світовими організаціями в цій галузі; Членкиня правління SIETAR Europa (2019-2024), найбільшої глобальної організації інтеркультуралістів (https://www.sietareu.org/), міжнародна тренерка і наставниця Young SIETAR, а також сертифікована коучиня IRC ( https://interculturalreadiness.com/ ) – інструменту для оцінки та розвитку міжкультурних компетенцій.


Промоутерка й практикиня Рішення-орієнтованого підходу:
Рішення-Орієнтований Підхід природним чином інтегрований у всі мої програми й проекти. Я учасниця глобальної мережі професійної Рішення-Орієнтованої спільноти, коучиня, фасилітаторка, спікерка, авторка ряду практичних посібників українською та англійською мовою.
У вас особливий запит? Давайте обговоримо!
Напишіть мені і ми придумаємо щось разом